پیام خونه

سوالات متداول

جواب سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده است

پنل پیامک یا پنل اس ام اس نرم افزاری است آنلاین که به صورت تخصصی برای مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار مشترکین قرار می دهد.

بلی، این سامانه با اینترنت کم سرعت سازگاری کامل دارند و می توانید به راحتی از این خدمات استفاده نمایید. سرعت ارسال پیامک هیچ ارتباطی با سرعت اینترنت ندارد چرا که ارسال پیامک توسط سرور قدرمند و سریع انجام می گیرد.

بغیر از یه پنل مابقی پنل ها هزینه ی سالانه‌ای بابت سامانه پیامک از شما گرفته نخواهد شد. البته بعضی از اپراتورها هزینه های ابونمان سالانه دریافت می‌کنند.

خیر. این سرویس کاملا تحت وب بوده و برای استفاده از آن نیاز به نرم افزار خاصی نیست، فقط با دسترسی به اینترنت و با استفاده از یک مرورگر اینترنت (مانند گوگل کروم، فایرفاکس و…) میتوانید از آن استفاده کنید.

خیر، هیچ محدودیتی وجود ندارد، چه محدودیت روزانه یا محدودیت در هر بار ارسال

پیامک های ارسال نشده را باید به دو گروه تقسیم کرد ، پیامک هایی که به هر نحوی ارسال نشده اند و پیامک هایی که ارسال شده اند ولی Deliver نشده اند . مثلا اگر یک شماره موبایل غلط باشد یا برای مدت زیادی خاموش باشد ، یا از طرف مخابرات به درخواست خودش دریافت پیامکش مسدود شده باشد یا به دلیل قطعی مخابرات پیامک ارسال نشود ، هزینه باز خواهد گشت . ولی در مواردی هم ممکن است پیامک به مخابرات رسیده باشد ولی به دلیل عدم در دسترس بودن یا مشکلات آنتن های مخابراتی پیامک تحویل گوشی نشده باشد این هزینه از سمت مخابرات برگردانده نخواهد شد به تیم اس ام اس خونه هم قادر به بازگشت چنین هزینه ای نخواهد بود.

البته باید در نظر داشت اپراتور 2000، پس از رسیدن پیامک به گوشی هزینه را کسر می کند ولی تعرفه پیامک بالاتری دارد.

جواب سوالت رو پیدا نکردی

با ما تماس بگیر

برای خرید پنل پیامکی عجله نکن

پنل 7 روز رایگان رو امتحان کن در صورت رضایت هزینه رو پرداخت کن

پیمایش به بالا

مشاوره تلفنی رایگان

Call Now Button